| Anonimaxo a întrebat:

Hei TPU din nou. In întrebarea anterioară va spuneam despre un băiat, ma rog. Faza e ca astăzi la scoala a fost cam diferit. Nu numai ca m-a ignorat total, ci m-a evitat intr-una. Daca de exemplu el statea cu alți băieți intr-un colt al holului si eu veneam cu o prietenă ca sa mergem la baie, nu sa stam cu ei, el pur si simplu pleca in locul din care am venit(la niste colege), iar apoi când reveneam pleca la băieți. Nu stiu ce sa mai cred si sunt bulversată total. E probabil sa fie supărat pe mine ca aseara i-am zis in gluma ca e fraier ( el le ia destul de in serios, dar niciodata n-a mai facut asa de la asta). Nu stiu ce sa mai cred... Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Stelian2015 a răspuns:

Nu te place.

| Nixie a răspuns:

Daca esti o fire mai glumeata, iar el e suparacios... eu zic sa o lasi balta. Si probabil se ferea de tine, probabil te place. Probabil ii e rusine sa dea ochii cu tine, sau chiar s-a suparat pe tine. Dar o persoana care se supara pe tine, e normal ca ea nu te cunoaste indeajuns, nu cunoaste glumele tale sau sentimentele tale. Probabil ca nu intelege faptul ca tu nu l-ai jigni in serios vreodata... Parerea mea big grin