| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.E naspa 'intamplarea' mea.Totul a inceput pe facebook,cu un tip,la inceput nu i-am dat atentie dar am aflat ca e din orasul meu si m-am gandit ca de ce sa nu vorbim! Ne-am intalnit de cateva ori,totul era ok.Dupa o saptamana imi zice ca s-a indragostit de mine si mi-a zis ca ma si iubeste ceea ce clar ca nu am crezut pentru ca nu poti iubi o persoana dupa o saptamana,in fine nu asta-i 'problema'.Faza e ca incep sa-l plac mult,m-am atasat de el si acum cateva zile am aflat ca e tigan,pokerfacestraight face! Stiu stiu sunt si ei oameni nu am nimic cu ei,faza e ca parintii mei nu stiu ca vorbesc cu el si nici nu cred ca m-ar felicita daca ar sti,i-am zis ca nu putem fi impreuna ca na parintii mei nu stiu si nu or sa ma lase. Si nu mi se pare genu' de baiat care sa se limiteze la o singura fata si sa o mai si iubeasca,mi-e frica sa nu-si bata joc. Faza e ca atunci cand ne vedem e foarte timid si gelos cand ma vede ca fac ceva 'weird' desi nu suntem impreuna si nu as vrea sa termin asa cu el,chiar il plac! Ce sa fac? [By the way, amandoi avem 19 ani sa nu ziceti ca sunt ceva pustoaica de 12 ani]

Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Să nu te bagi niciodată într-o relaţie cu o persoană geloasă, care exagerează.
Dacă de la început e gelos, e clar!
Asta doar dacă nu vrei ca viaţa ta să fie un calvar.

10 răspunsuri:
| Chriistos a răspuns:

E tigan? Fugi!

| Florinapopica a răspuns (pentru Chriistos):

M-am gandit la astalaughing!

| Chriistos a răspuns (pentru Florinapopica):

Daca tu il placi, gandeste-te de 2 ori. Adica, dupa descrierea frumoasa pe care i-ai facut-o si terminand cu faptul ca e tigan... In fine, si dupa ce te gandesti de 2 ori mai gandeste-te de 2 ori ca nu strica.

| Florinapopica a răspuns (pentru Chriistos):

Ma gandesc, de cateva zile tot munca asta o fac!

| OlariuRox a răspuns:

Nu conteaza ca e tigan, dar daca e gelos de la inceput e clar nu merita.Gelozia strica.

| Thextruexme a răspuns:

Nu te arunca, trebuie sa astepti mai mult ca sa fi sigura de intentile lui.

| MadaSweet18 a răspuns:

Trazniti-o.
Cum ai aflat ca e din orasul tau? Ai dat la profilul lui la "Despre"?
Awesome!
Dupa ce am citit facebook, m-am oprit din citit.

| AleCsuţaa a răspuns:

Ştii şi tu că de multe ori, creierul e cel ce câştigă şi nu inima. Mai bine, mai analizezi puţin comportamentul său, înainte să te arunci în cuşca cu lei. Dacă e doar la vrăjeală tot ce ţi-a spus? Ai grijă!

O seară plăcută!

| ionutz38 a răspuns:

Fugi daca este gelos deja si nu esti cu el deja da-i papucii

| bublexfull a răspuns:

Daca ti-a zis dupa o saptamana ca te iubeste, e clar, tipu' nu e de tinewinking