| kwxassa a întrebat:

Hei,TPU! I-am facut sex oral prietenului meu si cred ca sunt dependenta de asta! faza nasoala e ca stam cam departe unul de altul si, din pacate, ne vedem cam rarut. intrebarea mea este cum sa scap de aceasta dependenta kinky?! Pe bune, ma omoara, sunt extrem de agitata si simt ca vreau sa-i fac asta tot timpullaughing niste sfaturi? Rog seriozitate! multumesc anticipat!

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti o fata de apreciat happy tine tot asa

| iubesc a răspuns:

O sa treaca si perioada asta sper...nu te mai gandi la lucrul asta si cu multa vointa vei reusi.

| Danysan a răspuns:

Baga niste zeama de varza-ia vezi ce parere ai.Ai pe acolo si castraveti in caz ca vrei sa te apropii de experienta cu prietenu.Sti cand ei castravetele in gura si vezi ca e naspa si acru -iti imaginezi ca asa o sa fie si jucaria prietenului tau si te veindeci de obsesie.rolling on the floor

| aumih16 a răspuns:

E foarte bine ca faci! mai ales daca il iubesti! multe nici nu fac de frica! daca tie iti place atunci e in regula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doamne iarta-ma laughing
Ce deviere de comportament sexual ai, nu te supara, mai treci pe la psiholog ca nu-i de bine.
Voi dragoste nu stiti sa faceti?
Ce vedeti voi asa placut in asta, nu stiu!
Mi se pare cel mai josnic lucru pentru o femeie sa practice asa ceva, parc-ai fii bataia de joc a cuiva sincer.
Te pup!

| AllePuffu a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti strasanta, pe bune straight face Fiecare face ce vrea cu relatia lui, daca vrem sa le facem sex oral iubitilor, nu stiu care ar fi problema ta. Din moment ce se iubesc...

| Oana92 a răspuns (pentru AllePuffu):

E prea putin spus stresanta!

| AllePuffu a răspuns (pentru Oana92):

:* Am vazut raspunsul asta de nu stiu cate ori, chiar a inceput sa ma enerveze straight face :* :*

| Oana92 a răspuns (pentru AllePuffu):

Stai linistita...o sa te puna la useri ignorati si asa nu mai poate nimeni sa ii spuna nimic. Asa face cu cei care ii comenteaza, practic oricine incearca sa ii spuna ca e doar o frustrata primeste interzis sa ii mai raspunda la comentarii si uite asa multi au impresia ca userii de pe TPU sunt de acord cu ea. Cum ziceam...e doar o frustrata, vrea si ea si nu are cu cine!

| AllePuffu a răspuns (pentru Oana92):

De-aia nu mai ploua afara ca imi da ea ignor rolling on the floor

| Raiiiisa a răspuns:

Cu siguranta mai sunt fete ca tine, deci nu intra in panicalaughing
Fa-i de cate ori ti se face "pofta", cu siguranta nu se va supara.
Numai sa nu fie de fiecare data aceleasi miscari, etc.Asa devine plictisitor.

Pai in a te linisti de dependenta ta, sincer nu stiu.Depinde cum iti stii controla tu "actiunile", ceea ce vrei sa faci si ce nu.

Acum pe bune, trebuie neaparat sa-ti programezi dezvirginarea? Din cate vad iti place la nebunie actiunile astea sexuale.Mie mi se pare o prostie ce faci tu.
Fa ce simti si nu te mai lua dupa ilegalitati si legalitatihappy

| 1DeadMemories a răspuns:

Ce invidiosi sunt acum masculii pe prietenul tau laughing))))))
Cum spunea cineva, cumpara un vibrator daca nu vrei sa ti inseli iubitul, abia ca ti exersezi musculatura faciala rolling on the floor))))))))))))))))))

| dianaqueen99 a răspuns:

Daca va vedeti rarut si tieti place sa o faci fa cu altcineva gen prieteni cu beneficii

| kwxassa explică:

Pai. am 17 ani si 8 luni. nu vreau sa fac sex decat dupa 18. E ilegalblushing iar eu sunt virgina. nu stiu daca sunt pregatita pentru asta din punct de vedere fizic. big grin

| dany3lmihnea a răspuns (pentru kwxassa):

Mai ai 4 luni sa te decizi laughing