| anamariamihaelapop a întrebat:

imi place de un baiat avem aceeasi varstawinking doar ca lui ii place de alta... si a zis ca daca nu i-ar placea de aia ar fi cu mine` ce ar trebui sa fac? oare daca ar fi cu mine` ar uita-o pe aia?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este obligatoriu ca tu sa ajungi pe locul intai atunci cand baiatul nu va mai fi cu "aia".

| Larisssaa a răspuns:

Acum chair ieşti serioasă în ce ai zis mai sus? straight face Cum adică dacă nu iar plăcea de aia ar fi cu tine thinking! Dacă te iubea nu mai exista o altă ˝aia˝. Şi dacă ar fi cu tine, ar fi doar aşa de chestie. Sper că te-a ajutat răspunsul meu. =)

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Păi e cam aiurea... El vă place pe ambele, dar pe ea mai mult un pic. Trebuie să fi mai elegantă, sau dacă el te place pe tine pentru că eşti băieţoasă, încearcă să nu ai fiţe ca altele.

| bibylyka a răspuns:

Si eu am fost in exact aceeasi situatie.Fa orice ca sa-l impresionezi.Ai putea sa stai mereu langa tipa aia.Sigur te va remarca si nu o sa-i mai dea asa multa atentie ei.La mine a fost cu final mai fericit(depinde de tip), eu am stat dupa el si,, aia'' 4 luni.Dar si cand s-au despartit nici ca s-a mai uitat macar o data la aia.In cazul tau e nevoie de multa RABDARE.Stiu ca te dezamageste raspunsul da' asa sunt baietii.

| anamariamihaelapop explică (pentru bibylyka):

Este si o chestie cam complicata: deci ei nu sunt impreunawinking pentru ca este o distanta de cateva sute de km intre ei si fata respectiva nu vrea sa fie cu el din aceasta causa happy.Si el a zis ca daca vreau eu cica sa fim impreuna doar ca atunci cand se va intalni cu aia pentru ca ea mai vine din pasti in craciun in orasul lui...si de aceea nu prea am cum sa stau cu fata respectivawinking