| ghnfhjfkbn1356 a întrebat:

Hei TPU . imi place de un baiat de aceiasi varsta cu mine si este in aceiasi scoala cu mine doar ca suntem la clase diferite. am inceput sa vorbesc cu el pe mess si dupa si la scoala. se poarta dragastos cu mine si ma face sa cred ca ma place dar nu sunt sigura. pe mess ma baga mereu in seama si imi cere web si la scoala tot el ma baga in seama indiferen cu cine este . nu se fereste sa vorbeasca cu mine de fata cu alti colegi mai ales ca cei din clasa de la mine nu se inteleg cu cei din clasa de la el ... nu stiu cum sa aflu daca ma place sau este amabil ... va rog sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
| ჯpLaNe a răspuns:

Din punctul meu de vedere te place...Mai ales ca se poarta frumos cu tine, si se vede foarte clar ca vede ceva la tine...sau nu, este innebunit dupa tine laughing toate semnele zic ca te place. Intrabal si tu pe mess daca te place dar nu asa simplu ii zici si tu ceva de genu: tiai facut tema la mate tu ce mai faci? si o iei incet incet pana ii zici auzi tie iti place de mine? ii zici asa si ori cum nu ai ce pierde ca sunt destui baieti pe lumea asta. iti urez BAFTA!

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Parerea mea este ca te place. Si iti da semne clare.In primul rand, nu se fereste de colegi, ceea ce este un lucru bun. Tu acum tot ce trebuie sa faci este sa astepti sa faca el primul pas, dar ii poti bate si tu cateva apropouri. Bafta multa

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Si cu ce te putem ajuta noi?

| cioara100 a răspuns:

Îl prinzi odată in spatele școlii si vorbiti iar el in acel moment trebuie sa te sarute altfel înseamnă ca nu te place