| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu daca o fata ma place. cate odata in timpul orelor se mai uita la mine, imi mai arunca bilitele sa vb, ma mai baga uneori in seama pe mess si mereu cand ma uit la ea si ma observa imi zambeste. credeti ca ma place? sunt in clasa cu ea si suntem de aceeasi varsta.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, cred ca te place. Insa cea mai buna cale de a afla este sa-i spui ceea ce simti tu si ea la randul ei iti va spune ce simte ea. happy

| ionika17 a răspuns:

Da, sigur te place! Intra si tu in vorba cu ea daca nu va renunta! Bafta! Pa, pa

| IoanaAndrei a răspuns:

Da. Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...probabil da! Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu ea : cel mai bine personal dar merge si pe mess, daca te simti mai bine asa. Dca nu clarifici chestia asta cu ea, atunci i-ai putea da de inteles ca nu o placi. Chiar, tu o placi? DE fapt, chestia e ca i-ai da de inteles ca razi de ea pentru ca t place si ca o sa zici tuturor. Vorbeste cu ea si vedeti! Pana la urma, nu e asa de rau happy Fundaaaaaaaaaaaa?