| ralucka a întrebat:

Intrebare pentu fete. si baietii daca stiu. Am putina celulita si la fel la vergeturi. Cum scap de ele chiar daca nu sunt foarte vizibile ma simt naspa cu ele. Vreau sa scap de ele.

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vergeturile apar dupa regimurile drastice de slabire,, iar celulita, mai mult datorita sedentarismului si alimentatiei nesanatoase.In concluzie, sport si regim alimentar.Inca nu s-a inventat crema minune care sa rezolve aceste probleme.desi piata e plina de ele.

| CoquineNoire a răspuns:

Da la o intrebare de ale mele, vezi acolo rasp.

| Adrian1997 a răspuns:

Nu are rost sa slabesti, deoarece o sa vina vremuri cand cei grasi o sa slabeasca si cei slabi o sa moara de foame, deci ai grija ce ti doresti!

| piticdulce a răspuns:

Du-te la sala.Sau poti folosi crema anti-celulita de la Avonhappy. este foarte buna si folositoare sa stiihappy

| madaa_9439 a răspuns:

Sport.si masaj anti`celulitic. celulita apare si fetelor slabe sa stii, deci nu e prea mult datorita sedentarismului.si cremele anticelulitice sunt bune. cauta mai multe pareri despre ele pe net, pe forumuri, pentru ca sunt si unele scumpe si bune de nimichappy

| jessyka_9063 a răspuns:

Mi se pare ca sunt anumite tratamente.cauta si tuh pe net nu prea stiu sa iti raspund pentru ca eu nu am asa ceva.succes