| NaiTororu a întrebat:

Hei TPU,iubita mea este foarte frumoasa si sexy si eu am niste prietenii retardati care tot incearca sa o atinga pe sani/fund.M-am luat cu unul dintre ei la bataie pe strada si m-a vazut un politist.El mi-a zis ca daca ma mai prinde ca fac asta ma va duce la sectie.Ei i s-a parut un gest foarte eroic,insa eu ma intreb,cum as putea sa evit asemenea situatii, caci mi-e rusine cand ma vad oamenii ca ma bat cu toti retardatii.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a evita sa mai ajungi in situatii nasoale, jenante sau ca cea descrisa in intrebare, ar fi cazul sa analizezi cat mai corect situatia si le explici ca te deranjeaza comportamentul lor si daca nici asa nu reusesti sa te faci inteles sa te desparti de acei imbecili retardati.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Renunti la ei pentru ea, si ea sa isi lase prietenele altfel altul se da la ea cand iese cu fetele in oras. O relatie bazata (care relatie nu va fi deloc pentru ca se va destrama intr-o zi) sant doar ei 2 fara alti prieteni care strica ambientu

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa vorbesti cu ea, daca ea nu face nici un gest prin care sa-i opreasca, sa le arate ca nu accepta asa ceva, sau sa-i loveasca peste maini cand incearca sa o atinga, inseamna ca accepta acest comportament de la altii sau il considera atragator.
Imi aduc aminte ca, eram in scoala generala si mai tarziu in liceu cand colegii faceau acelasi lucru colegelor mele, unele preferau sa chicoteasca si sa accepte pipaielile astea, desii se plangeau ca nu le place, dar nu faceau nimic, altele lau masuri, eu una, ii zgariam pe fata, pe maini si in scurta vreme nu a mai indraznit nimeni sa ma atinga.
Deci, daca fata accepta este problema ei, tu nu poti fii cu ea tot timpul sa o aperi. Apoi, daca este ceva persistent, se poate vorbi cu profesoorii sau directorul scolii, ori cu politia.

| vocea a răspuns:

Pentru femei sa nu te bati niciodata nu merita

| UzOm a răspuns (pentru vocea):

În schimb, merită să te bați pentru ce posedă sub brâu, sau mai bine zis, ce posedă între craci. laughing

| vocea a răspuns (pentru UzOm):

Esti amuzant frate, dar numerita, gasesti peste tot pasarica, plus ca te bati pentru pasarica ei o luna, un an sau cinci ani si apoi gaseste altul sa ii protejeze pasarica ))

| UzOm a răspuns (pentru vocea):

Adevărat. laughing
Cinci ani? Prea mult!
Dacă au cinci ani de relație, sunt sigur că ea are la amanți de te bagă direct în cancer. După 2-3 ani, deja se satură de aceeași **** fi sigur. Și atunci ce face? Înșeală!

| Axde a răspuns:

Schimba-ti anturajul eventual.