| Akyta a întrebat:

Hei TPU, penisul meu masoară în lungime 15, 4 cm iar în grosime 12 cm si cred ca e mic, ce sfaturi imi puteti da?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau are marimea normala din toate punctele de vedere. In mod absolut sigur vei reusi sa le produci placere si satisfactie totala la cel putin 8 din 10 femei din punct de vedere sexual. Fiecare barbat trebuie sa se multumeasca cu penisul cu care a fost dotat fiindca din pacate NU exista metode de marire si nici de ingrosare eficiente. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te îngrijora, nu este mic.

| RusCarmen a răspuns:

Nu e mic, eu sunt fată și crede-mă e perfect, mai mic de 15 era mai nasol, iar mai mare. Deja depinde de cât de elastic e vaginul fetei. De exemplu mie un penis mai mare de 15-16 cm îmi provoacă dureri. Și nu prea mai e plăcere deloc. Deci, din punct de vedere sexual 8 din 10 femei vor fii mulțumite. Și dacă le dai ceea ce vor, vor fii și satisfăcute.