| Akyta a întrebat:

Hei TPU, penisul meu masoară în lungime 15, 4 cm iar în grosime 12 cm si cred ca e mic, ce sfaturi imi puteti da?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ESte un penis mediu, dar foarte subtire!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de OK, daca intr-adevar are dimensiunile prezentate. Daca reusesti sa-l mentii erect sufficient de mult timp fara sa ejaculeze, in acel caz te poti considera viril si potent. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face orobleme, penisul nu este mic. Este peste limitele normale(13-14 cm).

| AliTheo18 a răspuns:

Nu are nimeni ce sfat sa-ti dea, o sa-ti creasca el singur daca mai creste. laughing

| adytzu988 a răspuns:

Sinucide-te