| anonim_4396 a întrebat:

Plac un tip..care nu e din zona mea! Sta in alt oras si ieri ne-am vazut totul frumos am vorbit si chestii, l-am intrebat daca ma place mi-a raspuns ca da dar cica nu stie daca ar putea fi cu o fata pe care sa nu o vada des ca na' e cam mare distanta dintre noi..Si i-am zis ca exista multe cai ca sa ne putem vedea si nu stiu parca nu reactioneaza nici cum! Oare nu ma place sau ce?straight face Chiar il plac adica simt ca e baiatul perfect pentru mine, care ma completeaza!

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Părerea mea e că dacă te plăcea, nu mai zicea nimic și "trecea la fapte". Eu zic că dacă o să continue tot așa, încearcă cu altcineva, nu te atașa de el să nu suferi mai târziu happy just my opinion

| Florinapopica a răspuns (pentru lolz1):

Asa e, doar ca ieri mi-a dat prea multe semne ca ma place m-a strans in brate si a vrut sa ma pupe...

3 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Te place mă, ţi-a confirmat asta. Doar că nu se poate să aveţi o relaţie la distanţă. Relaţiile la distanţă sunt nasoale.

| Turdeanul a răspuns:

Nu se stie daca te place poate in oras la el are... si pe tine te are doar asa.