| GreyStarOana12 a întrebat:

Buna,deci am si eu o intrebare. Ieri am vorbit cu baiatul pe care il plac! M-a intrebat de cine imi placi si i-am spus ca de el. Vreau sa mentionez ca de vreo 2 saptamani imi tot spun prietenele ca lui ii place de mine si chestii din astea. Inca un lucru:el mi-a spus si mie ca ma place. IERI SEARA CUM AM MAI SPUS EL MI-A SPUS CA NU II PLACE DE MINE SI CA II CU O FATA DE LA NOI DIN CLASA. OARE EL MA PLACE SAU NU? A SPUS CA NU MA PLACE DOAR CA SA VADA CUM REASTIONEZ? CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA:-X:_*

Răspuns Câştigător
| Iubirefaraegal22 a răspuns:

Auzi ...acum vrea sa te faca geloasa sa vada cum reactionezi...
Cauta si tu un baiat si fa'l gelos sa vezi ce ciuda ii va fi...laughing

| GreyStarOana12 explică (pentru Iubirefaraegal22):

Mersi pt.raspuns buna idee.

2 răspunsuri:
| alllyy088 a răspuns:

Si eu am patit asta spune-i ca nu-ti place de el mintel eu asa am iesit din incurcatura