| dallasaf a întrebat:

Hei TPU,sper sa intelegeti ceva din ce va spun dar in fine, doar cititi.Deci,dupa cum v-am spus de baiatul acela si blablabla in intrebarile anterioare,chiar vreau sa aflu daca ma place,pai intr-o zi,nu de mult,eram in fata scolii,si un prieten de-al meu l-a intrebat de fata cu toti: " Tie iti place de ea?" si a zambit,si eu m-am pus rosie happy ceva logic :/.dar dupa aceea,nu au trecut multe minute,si alt baiat l-a intrebat pe el :"o iubesti?" si nu a spus nimic dar cand a spus colegul meu :" dar pe iubita-ta o iubesti" parca saracu' chinuit a zis:" da..." dar eu cred ca sta cu ea doar sa n-o faca sa planga,si ei stau de cateva luni,dar eu cred ca ma place, ziceti-va parerea ca eu am ramas bota. Va pup.Mersi. Si stiti ca cel mai bun raspuns, primeste funda. Ceau. happy :* happy :*

2 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Dacă te place, o s-o lase pe fata respectivă - asta dacă-i întreg la minte. E aiurea să ai o relație cu o persoană din milă, deși aia nu e relație în toată puterea cuvântului dacă ea îi spune să te jignească pe
tine. Se umilește singur. Așteaptă, observă-l.

| dallasaf explică (pentru Biiskrem):

E că nu ințeleg de ce e așa, se comporta cu mine frumos și găsește intotdeauna motiv să se bage cu mine in seama. happy :* :3