| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma intelegeti.Am fost cu un baiat un an, doar ca ne-am despartit acum doua luni.Eu nu am incetat sa il iubesc in astea doua luni. De cateva zile tot vorbim doar ca se poartă diferit cu mine, se poartă ca si cum ar vorbi cu un simplu prieten. Daca il intreb daca ma iubeste,zice ca nu stie. Mai mereu se uita la mine pe la scoala,si da semne de astea, cum ca inca m-ar placea.Dar el nu vrea sa imi zica asta, si nu stiu de ce. Voi ce ziceti? Ma mai iubeste?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa faci o comparatie intre comportamentul lui actual si cel din urma cu un an. Vei gasi raspunsul corect al dilemei tale in rezultatul unei analize amanuntite pe aceasta tema. Succes.

| neutrino a răspuns:

Tare mult te iubeste, pacat ca el nu stie!

| Giorgicaa a răspuns:

Da, daca nu te-ar iubi ti-ar fi spus NU la aceea intrebare, daca tu il mai iubesti nu vad de ce sa nu ii spui in fata ca il placi...in totdeauna baietii asteapta ca fetele sa le spuna ca ii iubesc