| x4Heroina a întrebat:

Stie cineva cum faci gelos un baiat fecioara? Vreau raspunsuri! Va rog! Sau cum faci gelos un baiat...Nu conteaza

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe tine te-a facut cineva geloasa vreodata?
Ai simtit gustul geloziei?
Si ti-a placut?
Pune-te in locul lui si nu-i fa lucruri pe care nu ti-ar place sa-ti faca altii.
Totul aici se plateste.

3 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Inainte de toate. HOROSCOPUL E O PROSTIE! nu stiam ca mai exista oameni care cred in asa ceva.

Daca vrei sa faci un baiat gelos exista un singur mod. Sa te combini cu un alt baiat si cam atat happy

| atac19 a răspuns:

Sau poti sa-l faci gelos(asta daca sunteti un cuplu)zicandu-i ca un anume baiat iti tot face complimente, asa il faci sa inteleaga ca tu mai ai si alte variantewinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă vrei să atragi atenţie, rea ideea.
Dacă vrei să te răzbuni, nu merită.
Dar fie.
Te dai pe lângă alt băiat, flirtezi cu un prieten de-al lui sau ceva, te imbraci mai interesant aşa, să atragi privirile altor băieţi (dar nu te lăsa prădată prea uşor), te învârţi pe lângă el cu o atitudine total indiferentă.