| Oanna07 a întrebat:

Sunt foarte derutata si nu dresc nimanui sa simta ce simt eu in momentul asta. Am fost cu un baiat timp de doi ani, ne-am despartit de vreun an dar sentimentele mele au ramas neschimbate pentru el. Poate ca inca il iubesc pentru ca suntem colegi de clasa si pentru ca avem si acelasi grup de prieteni. E foarte complicat, intre noi s-au intamplat si lucruri intime pe vremea cand inca formam un cuplu, insa intr-un an cat am fost despartiti am evitat si sa ne pupam pe obraz, asta pana sambata cand am mers alaturi de el si alti prieteni la un pub, unde am flirtat cu un baiat de acolo doar sa vad ce face. Dupa ce am facut asta el s-a imbatat foarte tare iar la final am decis sa mergem pe jos pana acasa ca sa mai ia aer si sa se mai trezeasca. Tot drumul ma atingea, si incerca sa ma sarute. Pe la jumatatea drumului mi-am dat seama ca nu mai este atat de beat si ca el gandeste ceea ce face. A fost soc ce s-a intamplat pentru ca nu mai ma asteptam la asta dupa atata timp. Dupa ce am ajuns acasa el a insistat sa ai ramanem afara si eu l-am sarutat pana la urma si i-am cedat. La un moment dat lucrurile s-au incins si am ajuns si la sex oral reciproc. Chiar am simtit ca lucrurile intre noi se indreapta. La final ne-am sarutat iar, insa o alta colega de-a mea mi-a povestit ca a sunat-o pe ea dupa sa ii spuna ca ii este dor de ea si daca se intalnesc maine. Sunt foarte ametita si nu mai stiu ce sa cred. Voi despre ce credeti ca e vorba si ce am de facut? Multumesc ca a-ti citit tot!

Răspuns Câştigător
| smilegirl a răspuns:

Salut.Chiar doresc s-a te ajut in acest moment, ceea ce as putea sa afirm fara dubii e ca prea usor cedezi in fata emotiilor tentante, nu lasi ca farmecul acestei dorinte sa persiste, si astfel cu timpul interesul fata de relatie dispare, nu in toate cazurile dar la moment da. Nu voi incerca sa iti insulf vreo ideologie, dar cred ca pur si simplu intr-o relatie nu trebuie sa fii grabita, astfel te pierzi in propriile emotii. in propria fiinta. Doresc sa iti impartasesc un singur lucru "Mai bine s-a regreti de ceea ce nu ai facut decit de ceea ce ai facut"! Gindestete bine cum merge viata ta, si daca merita oare el "destainuirea" ta feminina, stiind ca vorbeste la fel de dulce si cu o alta domnisoara.

1 răspuns:
| irina20 a răspuns:

Mai e o problema, sti sigur ca fata respectiva a fost sunata de el? Poate a mintit...
Vorbeste cu el, spune-i ce simti si poate te va lamuri, intreaba-l ce a insemnat pentru el atunci. Poate chiar mai tine la tine si te vrea inapoi. Vorbeste cu el! Gura lumii, ascult-o mai rar!