| Alinda25 a întrebat:

Hei TPU, sunt noua aici, apelez la voi pentru ca sunt sigura ca ma veti ajuta sa gasesc o solutie. Deci, de vreo 3 saptamani am inceput sa vorbesc cu un baiat pe care il stiu de mai mult timp, momentan este plecat din tara, ne-am propus sa ne vedem cand va veni acasa, si poate sa fie ceva intre noi happy. Dar..problema este ca a disparut laughing si-a sters contul de facebook, off internetul asta laughing, si ma gandeam sa-l intreb pe unii din fratii sai de el. Problema e asta, ma gandesc ca daca ar afla ca l-am cautat ar crede ca sunt o nebuna sau mai stiu eu ce laughing Stiu ca e ceva copilaresc, dar am nevoie de o solutie. PS:am 19 ani happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Solutia este sa fii cuminte si sa intelegi ca daca ii erai draga, te cauta el.

| T0T a răspuns:

Pai el sa te caute, de ce nu ti-a spus ca avea sa isi stearga contul? De ce nu ti-a lasat alta metoda sa il contactezi? Poate nu ii pasa, te-ai gandit la asta?

| Emilian65 a răspuns:

Daca si-a sters contul de Facebook, inseamna ca nu vrea sa mai vorbeasca cu tine. Probabil ca in aceasta situatie si-a gasit o prietena acolo unde se gaseste.

| Alinda25 explică (pentru Emilian65):

Hmm asa nu asi prea crede pentru ca a mai avut si in trecut niste motive pentru care a fost nevoit sa si'l stearga happy.

| LoveSleep a răspuns:

Când o să revină o să te caute. (sau nu)
Așteptarea moarte n-are.