| Loost a întrebat:

Hei TPU.sunt un baiat am 12 ani si imi place de o fata care este in clasa la mine : VI-a.si ea a spus ca-i place de mine dar nu sta cu mine deoarece am o inaltime mai mica decat a ei. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Poate doar a pus acest motiv ca aparenta, fetele nu stiu ce vor, mai ales la varsta asta

7 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Ce fata nebuna.Las`o in pace si " cauta " alte fete laughing xd

| Roza21 a răspuns:

Joaca baschet

| MiHaItZa22 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de fete man la varsta ta kit ca o am si eu da is "dezvoltat" la varsta mea is a VII-a lasale VII VIII-a apucate de fete sau I IV si te lasi de ea in a V VI fundita?

| DieselX a răspuns:

Pai cauta alta fata sau fa ceva sa mai cresti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lasi fetele si sa iti vezi de scoala.

| dx20 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca nu conteaza inaltimea. Fostul meu prieten era mai scund cu 3 cm sau 4 ca mine si am stat cu el 7 luniwinking

| M0tan a răspuns:

1.nu conteaza Inaltimea
2. Daca pentru ea conteaza... du-te si joaca baschet (eu m-am inaltat foarte mult)