| vasiliustefan98 a întrebat:

Sall tpu.sunt in clasa a 5a asa ca sa nu radeti de mine imi place de o fata de la mine din clasa este venita noua de o saptamana asa si altui baiat ii place de dar el vb mult pe facebook dar fata in fata nu prea mai mult eu vb fata in fata cu ea dar cum as putea sa ii arat ca imi place de ea adica...sa bat apropouri asa....nush cum so impresionez la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Păi, bag-o în seamă mai mult decât pe restul fetelor, consoleaz-o dacă e supărată, ascult-o când vorbeşte, fi glumeţ, politicos, galant etc. Dacă va fi cazul, te va plăcea ea.
Succes!

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sa-i spui: -Buna, vrei sa iesim la un suc?

| rap4us a răspuns:

Cel mai bun apropo (asta din proprie experienta) este sa o intrebi ce parerea are de baietii din clasa si care il considera ea cel mai de treaba de pana acum. Faza e sa cand stai cu o fata sa fii si galant, sa pari intelegator, sa vii cu sfaturi, cu un suc laughing stii? Asa doar cu vorba zice ca doar o ajuti sa se acomodeze si cand isi face prieteni o doare la baschet de tine... Si cand o sa crezi ca e momentul si crezi ca e si ea in "calduri" baga piesa de rezistenta si intreab-o daca vrea sa fie cu tine (intreab-o tu fiindca fetelor le place s ale zici verde in fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mai pune si tu o virgula.