| dydysexy24 a întrebat:

Hei TPU.va rog sa ma ajutati. am cunoscut acum vreo luna un baiat pe facebook si imi place foarte mult de el dar imi este usine sa ii spun. vorbim in fiecare zi dar nu am vb niciodata fata in fata va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Incepe si spune-i ca nu ai ce sa faci ca acea fata cu care trebuia sa iesi in oras(mall) a plecat la tara si intreaba-l daca vrea sa vina el cu tine de acolo pe la sfarsitul zilei ii poti spune ce simti pentru el (un sfat nu te imbraca prea pi.ti.)
fundita?

7 răspunsuri:
| ๓ยเ a răspuns:

Spune-i-o pe facebook.

| Azµre a răspuns:

Să bați un apropo că nu ai cu cine să ieși week-endul acesta afară și întreabă-l dacă nu vrea el să iasă cu tine.

| 26Geo a răspuns:

Sa inteleg ca el e din alt oras? Daca e de la tine din oras, intreba-l ce face in weekend, vezi ce planuri are. Poate te invita la un suc sau o plimbare.Bafta

| briosicatha a răspuns:

Pai exact cum ti s-a mai spus ar trebui sa va cunoasteti personal nu numai virtual. Bate un apropo ca nu ai cu cine iesi in weekend si daca doreste. asa ai ocazi sa il vezi in realitate pentru ca poate fi mult mai diferit decat pe facebook.Ce pot sa zic, succes draga mea!

| dydysexy24 explică (pentru briosicatha):

Multumesc dar l-am vazut in realitate si i-am spus ca l-am vazut

| dodutiberiuconstantin a răspuns:

Pai, du-te la el si spune-i tot ce simti, sa nu-ti fie rusie ca poate il vei pierde!