| KiddoBa a întrebat:

Heii!
Acum cateva zile am fost la o petrecere. Acolo m-am sarutat cu un baiat, si am stat toata seara cu el. De atunci nu am mai vorbit deloc, azi l-am vazut si nici nu m-a bagat in seama. Asta inseamna ca nu am nici o sansa, si ca seara aia a fost doar asa.? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MissJJ a răspuns:

A fost o "aventura" pentru el.De obicei cand te saruti pe la vreo petrecere sansele sa mai vorbesti cu persoana aia sunt mici.A fost distractie si nimic mai mult.
Ar trebui sa o iei cum a luat o si el, adica sa nu te intereseze, daca o sa vrea ceva cu tine o sa te caute.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A fost o distracţie de o seară, something for fun, pentru el.
Dacă îţi doreşti ceva mai mult, fă-ţi curaj şi spune-i!
Baftă!

| Zenithf a răspuns:

Este doar timid. Daca vrei sa nu ramana doar o seara, trebuie sa iei tu initiativa.
Eventual ii iei o bere, ne ajuta sa trecem mult mai usor peste inhibitii.winking

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi un lucru -Fiecare om e in felu lui.Nu lua in seama ceea ce spun unii pe aici.La o petrecere prezenta alcolului isi poate face simtita prezenta si cei mai retrasi tipi pot devenii dezinhibatii si cuceritori.Gandeste-te ca poate e un baiat dragut dar timid (sa zic farte timid)si ca in acea seara bautura actiona nu el. Paote de aia nici nu te-a bagat in seama -poate-i e rusine -Ea gandeste-te ca dupa ce a trecut de tine si-o fi rprosta toata ziua cat e de idoit ca nu are tupeu sa te bage in seama-Ar trebuii sa gandesti si asa nu numai ca a profitat de tine si alte din astea.eu daca era in locu tau ma uita dupa el sa vad daca se uita dupa mie pe strada -de obicei baietii timizi mai au apucaturi din astea dar si fetele-Fundita?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhm, uită-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, dacă nu erați într-o relație înseamnă că băiatului i-a ars de "pupăceală" și atât. Nu te-a băgat în seamă de laș probabil, de rușine, dar din moment ce ai vorbit cu o persoană e normal să o saluți... în fine, nu ar trebui să-ți pese, așa sunt unii. Și da, pentru el seara aia a fost doara așa, ce să faci. uită-l, acest gen de persoane nu te merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil si-a batut joc de tine, asa-ti trebuie daca te pupi cu toti necunoscutii.

| Assy99 a răspuns:

Poate avea chef doar asa de un pupic. Oricum daca nu vrea sa vorbeasca cu tine ignora-l si tu. Dar incearca mai intain sa vorbesti cu el, sa vezi daca s-a intamplat ceva sau daca are iubita. Oricum tine capu sus, sunt foarte multi baieti care sigur ar muri daca tu ai vorbi cu eiwinking