| fuchsiacherry a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place? se uita la scoala insistent la mine

Răspuns Câştigător
| krystha a răspuns:

Pay un baiat te plaje cand se uita aproare numia p thn si se ofera sa te ajute sau asa ceva. intlg? raspundei la privirile alea si dk ti plaje tipul si el p thn poate iese ceva big grin:X

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Cine stie, ca se uita la tine nu inseamna nimic! Scuze daca te descurajez, pur si simplu si eu credeam asa! Eu placeam un baiat din scoala de la mine, si mereu cind mergeam prin scoala se uita lung la mine, chiar si capul il intorcea! Credeam ca ma place si ca am sanse cu el, dar m-am inselat, si foarte tare! Cine stie cum e la tine, nu zic ca acest baiat nu te place, dar nici nu dau 100% ca te-ar placea! Uite sfatul meu, nu crede in aceste priviri si nu te indragosti, sa nu speri prea mult si nu fi sigura, ca la urma doar vei suferi! Iti spun din propria experienta, am suferit mult, a trecut mult timp de atunci, insa inima tot ma doare, chiar daca am intilnit multi baieti dupa el! Dar daca in cazul tau este mai mult de cit o privire atunci se pune semnul intrebarii! Incearca sa vorbesti cu el si vei observa daca te place prin felul cum vorbeste cu tine, cum se comporta! Ai grija!

| Mellie00 a răspuns:

Exact, dar ar mai fi ceva! Vorbeste cu tine frumos, te cauta pe mess, si mai multe...

| Bobby26 a răspuns:

Pai daca se uite insistent la tine asta poate fi din mai multe motive(gen daca arati bine la corp in mintea lui e "uhh ce-as f**** pe asta sau ce draguta e tipa...") daca nu a incercat inca sa comunice cu tine incearca tu, i-ai ID-ul de mess si vorbiti tongue