| anonim_4396 a întrebat:

Heii :*
Am nevoie de ajutor... de un an si o luna sunt impreuna cu un baiat. eu am 16 ani el are 20. el se comporta foarte frumos cu mine. avem parola de la fb unul altuia. nu vorbeste cu nicio fata pe fb stiu asta pentru ca e conectat la mine pe messenger si vad tot chiar daca sterge... problema este ca el imi spune ca ma iubeste dar eu nu il crred eu il iubesc enorm de mult... si de ceva vreme am inceput sa ne certam f des. din cauza comportamentului meu. mentionez ca vorbesc Zilnic cu mama lui si ma cunoaste si familia lui pe fb sunt ff multe poze cu noi si suntem intr.o relatie daca am.nevoie de ceva... bani el ma ajuta tot timpul fara sa ii spun eu el vrea chiar si sa ma ia la el acasa si spune ca isi doreste si un copil cu mine. ce parere aveti? Credeti ca ma iubeste? fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Eu zic ca da, ca te iubeste, atat timp cat nu-ti ascunde nimic si te ajuta cu tot ce ai nevoie, poate chiar e un tip ok, dar trebuie sa fii realista, totusi ai doar 16 ani, sunt destul de mici sansele sa ramai alaturi de el, aici ma refer ca, cel mai probabil vei dori sa cunosti/vei cunoaste si alti tipi mult mai interesanti decat el la un moment anume.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ti-a dat pana si facebook-ul...e devotat.
daca si tu il iubesti, veti avea o relatie frumoasa.