| anonim_4396 a întrebat:

:* Am si eu nevoie de un sfat.big grin. E in legatura cu un baiat..imi place de el.Ne-am cunoscut la balul bobocilor intr-un club.Era putin ametit si a venit la mine..eu eram cu prietena mea si nu l-am bagat in seama.adica il luam la misto cand imi cerea numarul, nu i-am zis cum ma cheama.A vrut sa ma sarute dar l-am respins apoi a plecat. Dupa cateva saptamani ne-am intalnit la cercul de lectura si era total schimbat.nu mai avea tupeu si e tare timid.se uita la mine iar cand ma uit si eu la el intoarce capul..Si intr-o zi s-a asezat singur in banca.Si rade cand rad si eu dar atat.Credeti ca ma place? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, dar si bautura si nu cred ca tu esti cea de pe locul I.

| ffkldmlasbvn a răspuns (pentru neutrino):

Da..eeh..asta e. urmeaza un carnaval in care vin doar cei de liceu si trebuie sa fie si el pe acolo. daca se baga in seama am sa imi dau seama daca nu..am sunt baieti.Multumesc pentru raspuns! happy

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Da te place si el mai mult ca sigur ce te retine sa vb cu el roaga-l daca poate sa te conduca pana acasa ca te-ai certat cu cvn si iti e teama, si asa incepe totul tongue