| yoaanaa a întrebat:

Heii, de revelion m-am cuplat cu un baiat, in prima aseara a fost dragut, statea langa mine, era atent cumine, dar in cea de-a doua si a treia seara nu prea ma mai baga in seama, daca il intrebam eu ceva bine, daca nu iar bine, el nu vorbea. Nu venea deloc langa mine, vroia sa ma duc eu la fel straight face, o prietena mi-a zis ca e rusinos, dar chiar nu pot sa inteleg cata rusine avea oh go on. In cea de-a treia seara m-a lasat toata noaptea singura, nu m-a bagat in seama, numai cand am plecat m-a pupat.El nu avea minute asa ca l-am sunat eu o data, totusi, e corect asa? nici macar nu mi-a spus sa il sun. Eu m-am despartit de el, acum imi zice ca a gresit. si numai cand s-a rugat prietena mea de el mi-a dat mesaj cu "ce mai faci" ca sa il sun. Imi da mesaje de la un prieten cu "viata mea, iarta-ma". Voi credeti ca ar merita a doua sansa? prietena mea zice ca nu ma merita, as vrea sa vad si parerea voastra

3 răspunsuri:
| claaau a răspuns:

Da dai ca nu pierzi nimic

| Latinmoon a răspuns:

Mai dai o sansa cu totii meritam a2-a sansa nu dar cu conditia sa-ti promita ca nu se va mai repeta.
Incearcercati sa fiti mai mult unul alaturi de altul adica si mai uniti ca iubita si iubit.
Bafta! Sa va tina! >big grin

| kiss100 a răspuns:

Da dai chiar nu ai ce pierde poate castigiwinking