| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Eu am 15 ani si ma place un baiat de 17 ani. El mi-a spus asta si nu am stiut ce sa-i spun. Si eu il plac dar fiindca este prietenul meu. Nu l-am pus in friendzone. Consider ca este prea mare. Adica stiu ca sunt doar 2 ani si pare ok...dar nu este fiindca el e la varsta la care deja face sex(nu ca am o problema cu asta)dar suntem prieteni de prea multi ani si nu as face sex cu un prieten din copilarie...e cea mai ciudata chestielaughing ce fac? Sa incerc? Nu stiu cat ne-ar tine

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, dă-i flit, va învăța în mod rapid că nu tot ce zboară se mănâncă.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ar fi frumos din partea ta să ai o problemă în a face sex la 15 ani, idiferent cu cine.

| anamaria82726 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nu asta era esential... spuneam ca nu am o problema cu asta in general

| klau074 a răspuns:

Daca la 15 vrei sa faci sex, la 16 o sa ai grija de copil

| anamaria82726 a răspuns (pentru klau074):

Mai. spuneam ca nu am o problema cu sexul, nu ca mi ar sta mereu gandul la asta. Nu asta era intrebarea