| TaciSiContinua a întrebat:

maine e sf andrei si vreau si eu sa stiu ce. i pot lua prietenei mele. ceva simbolic nu neaparat de 50 de milioane. dau funda.

4 răspunsuri:
| alexandra033 a răspuns:

Cumpara-i un lantz fintutz care sa aibeun accesoriu specific ei, ceva ce crezi ca i-ar placea.

Dai fundita?batting eyelashes kiss

| TaciSiContinua explică (pentru alexandra033):

Nu ma ajuta... pentru ca nu am bani asa de multi... plus ca nu am timp sa.i cumpar sofisticatii. vreau ceva simplu.

| rodica1983 a răspuns (pentru alexandra033):

Cel mai bine merg florile la fete trandafirii de obiceihappy succes

| moni_9070 a răspuns:

Sincer.nu cred ca ar trebui sa te complici prea mult. nu trebuie sa i iei ceva sofisticat, ii poti lua un trandafir iar daca ea va simti ca il dai din inima va aprecia mai mult decat orice bratara lant sau imi stiu eu ce.happy