| TaciSiContinua a întrebat:

Vreau un raspuns bun, deci repet intrebarea : ' Heii. maine e sf andrei si vreau si eu sa stiu ce. i pot lua prietenei mele. ceva simbolic nu neaparat de 50 de milioane. dau funda. '. dar nu idei gen cele ale lui alexandra003.

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Cumpara-i un buchet de flori si spune-i cat de mult inseamna ea pentru tine.Cu siguranta va aprecia gestul.

| eliza_4776 a răspuns:

Trandafirii rosii sau un inel ar fi frumos sau un ursuletwinking

| Dea_5385 a răspuns:

Ia o inima rupta in 2 bucati pe care scrie numele ei si o bucat uh o bucata ea

| denybella15 a răspuns:

Nu neaparat si inel, poti sa ii iei niste trandafiri si un ursulet, sau un inel si trandafiri happy acum depinde de persoana happy