| xFaith a întrebat:

Heii.
Tocmai am cunoscut un baiat, de ceva zile happy. Siii faza e ca el este foarte inalt, fata de mine. El are 1, 86 iar eu. 1, 58.
Ce parere aveti? happy

Răspuns Câştigător
| EuIonutz15 a răspuns:

Nu e in nimic in neregula ca el e mai inalt, chiar e de preferat ca baiatul sa fie mai inalt ca fata, deci daca aveti sentimente unul pentru altul, ce mai asteptati?

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca va iubiti, nu mai conteaza, stai linistita.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Diferenta mare de inaltime dar il placi?

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ce conteaza inaltimea atata timp cat va placeti reciproc?

| Matt24 a răspuns:

Nu conteaza. Daca va iubiti, parerile celorlalti nu vor conta

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Am văzut multe cupluri de genul, cu băiatul foarte înalt şi ea micuţă şi mi se pare chiar foarte simpatic. Nu ar trebui să îţi pese ce zice lumea, atâta timp cât ţiee îţi place! c;

O zi bună!

| neutrino a răspuns:

El este o persoana inalta, tu nu: atat si nimic mai mult.

| Foxyyyy a răspuns:

Nu pricep de ce va pasa de parerea lumii. Si eu sunt scunda si mereu am avut prieteni foarte inalti, nu-i cine stie ce chestie, nimeni nu s-a mirat. Fa ce simti, nu ce vor altii sa faci.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu conteaza inaltimea

| BLeur a răspuns:

Bună.

Ce legătură are înălţimea? Nu înţeleg, chiar nu înţeleg. Este de preferat ca băiatul să fie mai înalt decât fata, chiar dacă la vârstă nu e aşa.

| elComandantee a răspuns:

E ok. O să fiţi ca Stan şi Bran.

| alexualexutza a răspuns:

Super tare!