| solovastra a întrebat:

Heii Va rog mult sa ma ajutati! Deci azi am cunoscut un baiat din Bucuresti,blond, inalt care face basket! Problema e ca ne despart 370 de kilometri si a fost dragoste la prima vedere,cel putin la mine happy vreau niste sfaturi,sunt foarte trista, sta inca 5 zile aici din cate stiu sad Funda!

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Știu că îți este foarte greu că băiatul respectiv este departe de tine.
Dacă este DRAGOSTE adevărată, relația v-a ține cu siguranță!
Pa, pa.

| Voidwithin a răspuns (pentru τττ):

Nu e relatie '' Problema e ca ne despart 370 de kilometri si a fost dragoste la prima vedere, cel putin la mine''.