| anonim_4396 a întrebat:

Heii' TPU! Am o problema despre decalotarea penisului. Am 11 ani si nu il am decalotat. Cum pot face asta, fara sa ma doara? straight face. Cand incerc sa il decalotez, ma ustura. Si a da, dupa ce il decalotez il las asa? laughing. Fundita happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagă cleştele în gaură acolo dupa el şi scoate-l la aer.
La 11 ani nu ai altceva mai bun de facut decat sa iti admiri trompa?

| ionutmystic a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce faceai prietene la 11-12 ani?laughing lasa copilu'...laughing

| anonim_4396 explică (pentru ionutmystic):

La 11-12 ani ma jucam in spatele blocului cu altii.
Nu stateam sa admir trompa sa vad daca a iesit la aer sau nu.

| ionutmystic a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Daca nu aveai net pe vremea aia, sa citesti ce au facut altiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai asteapta si tu 2-3 ani, ce-ai cu el, daca penisul ar vrea sa te decapiteze pe tine ti-ar convenii?

| MODAlex a răspuns:

Amin!
Fara supararare, daca va ganditi la asta la 11-12ani...laughing

| Teufelchhhen a răspuns:

Aceeasi problema sad

| R3mYx a răspuns:

laughing. Pai am citit la mai multi, si imi facusem griji straight face. Sorry.

| ionutmystic a răspuns (pentru R3mYx):

Aaa, deci tu esti anonimul care a pus intrebarea?laughing Cand o sa vrea sa fie decalotat o sa mearga fara efort, ai putina rabdarewinking