| Kindeer a întrebat:

Heii TPU! :*
Am şi eu 4 întrebări.
1. Cum se pune layout pe imvu? M-ar interesa acest layout :http://avatars.imvu.com/Guest_CookieMonstercola
2. Unde se pune codul pentru cursor pe imvu. http://www.snazzyspace.com/cursor-code/white-satanic-cro ss-png
3. Ce creatori mai ştiţi? Înafară de Hika, Aedah, Psicodelic, Wat, Wizard, Seph, KisaTheCutie ( nu'mi place ) e3e şi Trollop.
4. De unde iau badges gen vintage sau orice gen de badges.
Scuzaţi categoria. Fundaa. : ) Şi vot pentru celălalte răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

O stiu pe tipa thinking o am la friends app ad me emonelu21 :3

| Kindeer explică (pentru Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994):

Deja te am la prieteni.winking Mi'ai dat add rolling on the floor

2 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Stiu eu niste creatoare foarte bune.
Derpina, Wat, e3e, Koala, 0BEY, Psicodelic, Nobody, Yunoq, Superior, Fine, EpicErin, Ewu, Khen, Flood, Jaee, Hawker, Main, Despotiic, Fair, Kraved, TopsyTurviness, Seoul, Deasha, Joanxz, Brbe, Irrelevant, Karu, Low, Mun, Lizzie.
^.^