| LittleRed a întrebat:

Heii TPU! big grin. Am o mare problema. Mie imi place de vreo 3 baieti si unul dintre ei este iubitul unei bune prietene ale mele. Ma rog, au fost cateva glumite intre noi, iar el a zis ca ma place. Prima data a glumit si apoi a zis adevarul. Si astazi cand am iesit afara am fost foarte perversa, apoi l-a apucat si pe el punandu-mi mana pe sani si pe fund si tragandu-ma de sutien. Si cum ne jucam noi asa de-a soarecele si pisica...ne-am sarutat. Si acum asta e "micul" nostru secret. Desi sunt foarte fericita pentru ca sunt moarta dupa el...nu stiu ce sa fac. Adica e iubitul prietenei mele si parca am o senzatie ciudata in mine :-

1 răspuns:
| Marry410 a răspuns:

Nu face asta...e prietena ta... daca ii esti prietena adevarata, nu face acest mare 'pacat', ai grija! Bafta:*