| asasac a întrebat:

Buna,imi place de un baiat mult...dar nu stiu daca el are aceleasi sentimente pentru mine. El este cam golan,si la scoala se cam leaga de toate (le pune mana pe fund,pe sani) si intr-o zi veneam de la scoala  m-a sarutat. Si pe fiecare seara vine si se ia de mine, ne jucam ...intrebarea este el are aceleasi sentimente pentru mine? Sfaturi va rog, dau funda! :*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca doar se joaca cu tine ca si cu celalate.

| SkyPilot a răspuns:

Nu are, probabil ca nu esti singura pe cre a sarutat-o.
Si chiar daca ar avea, cu un astfel de baiat nu vei avea decat de suferit. Mai bine renunti si iti cauti un baiat serios.

| daniellle a răspuns:

Nu vreau să îți sparg oalele în cap, dar nu. Eu nu cred că simte ceva, at all.
Atitudinea lui e aceeași cu toate fetele care îl înconjoară, lasă oamenii ăștia să plece de lângă tine, sunt toxici.

| alexiavisan a răspuns:

Nu poti sa te bazezi pe sentimentele lui mai es k face asa cu toate fetele. Te cred...