| Unicornegru22 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de un baiat din scoala..cum sa il fac sa ma remarce sau sa ma placa? Dau funda

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiind colegi deci va cunoasteti intro oarecara masura, ai putea ca la un moment dat sa-i transmiti in mod direct sau printr-o alta metoda de comunicare, (fb, skype, messinger, etc)ca tie iti face placere sa te plimbi dar nu de una singura ci insotita de cineva. Si deoarece il consideri pe el ca fiind cea mai potrivita persoana dintre toti prietenii/colegii tai, ii propui sau il intrebi daca nu ar dori sa iesiti in 2 sa va dati/plimbati cu bicicletele sau rolele, sau daca nu are asa ceva atunci pur si simplu la o simpla plimbare, asa aiurea pe strada sau pe aleile unui parc. In cazul ca accepta, in acele momente iti vei putea destainui toate sentimentele avute fata de persoana lui. Nimic complicat. Doar un minim de imaginatie si curaj. Succes!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Invita-l la un suc după ore. Vezi cum reacționează.

| AlbertG a răspuns:

Du-te la el, pune-i mana pe penis, si o sa te placa 100%, si vezi tu ce face mai tarziu cu el happy

| bybymikutza a răspuns:

Hei,sunt multe metode: incearca mai intai sa ai o conversatie scurta cu el, apoi zambeste-i, fii naturala. iar el va intelege ca tu il placi, sau poate cine stie. te place si el numai ca inca nu ti-a aratat asta