| Duutsie a întrebat:

Heii TPU! In curand este ziua iubitului meu si m-am gandit sa-i dau o rama dubla, in care intr-o parte sa pun o poza cu mine, si in cealalta una cu el. Ideea mi se pare romantica, insa am auzit niste "superstitii" ca un astfel de cadou aduce despartire. E adevarat? laughing) Nu prea cred in asa ceva, dar vreau sa aud parerea voastra despre cadou. Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e adevarat, cumpara-i linistita rama dubla

| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat. Oricum in caz de asa ceva va luati fiecare rama lui.

| neutrino a răspuns:

Nu am auzit de asemenea superstitii, dar cred ca ideea nu este tocmai una fericita. Totusi, daca el face in dormitor colectie cu astfel de rame cu pozele iubitelor pe care le-a avut si pe care le va avea, atunci e ok.