| Oxxxxyyymirooon a întrebat:

Se apropie Anul Nou si m-am gandit sa-i dau iubitului cadou o poza cu noi, in rama evident. Pareri? Nu pare prea banal?

4 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

E un cadou chiar frumos. Nu e absolut nimic banal in asta, dimpotriva e o dovada ca o iubesti si ca pretuiesti atat de mult iubirea dintre voi incat vrei sa o pastrezi in rama.

Răspuns utilizator avertizat
| alin1317 a răspuns:

Dar ii poti oferi un sex oral iar la final acea rama, chiar nu glumesc

| Tiberiu447 a răspuns:

Nu pare deloc banal, e un cadou foarte frumos si potrivit, parerea mea, e o amintire si un lucru care ramane, iar pe spate la rama poti sa ii scrii ceva frumos