| Simona_6092 a întrebat:

Heii TPU. Las rusinea la o parte si doresc sa va intreb ceva. Exista exercitii pentru. lungirea picioarelor? Sau ce anume m-ar ajuta? Macar 5 cm sa mai iau happy Vreau picioare mai lungi... Mentionez ca am 13 ani, deci as vrea sa fac ceva acum cat mai sunt in crestere. Multumesc anticipat, dau fundita si voturi.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Fa-ti un obicei zilnic din a-ti suspenda corpul de o bara de tractiuni (te agati cu mainile). Stai atarnata de vreo 4-5 ori, cateva zeci de secunde, cu pauze de maxim 2 minute in care sa iti odihnesti muschii antebratelor.

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Inot, basket, volei, dieta. Suprafata pe care dormi este preferabil sa fie mai tare, daca se poate, aranjeaza-ti patul direct pe pardoseala, numai sa nu-ti fie rece.