| Ursuletuuuuuu a întrebat:

big grin vreau si eu statusuri de fite pentru fostul prieten big grin care se purta urat cu mine etc. si l-am lasat big grin mc:*funda

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Pentru el, cred ca cel mai dureros lucru ar fi indiferenta!winking
Ar trebui sa iti pui doar statusuri de fericire, sa creada ca esti f fericita fara el, ca iti merge bine, ca nu il mai vrei, chiar sa ii dai de inteles ca ai avea sau i placea pe altcineva, crede-ma ca asta o sa doara mai tare decat orice injuratura sau jignire, sau status de fitewinking