| tweety21 a întrebat:

Heii TPU,scuza-ti categoria.
Aseara am visat ca eram in curtea scolii si ma pregateam sa plec intr-o excursie,si a aparut un catelus alb mic cret, dar nu era a lui nimeni si am intrebat-o pe profa mea de geografie cate luni ar avea dupa cum arata si a sps ca 9luni sau 5 nush sigur.
Deci ce inseamna catelus si toate astea, ce simbolizeaza?

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Cel mai probabil arata dorinta ta de a avea un catel.

| Leerix a răspuns:

Tu chiar crezi in asa ceva? Mai bine mai inveti niste romana decat sa-ti pierzi timpul cu prostiile astea.

| InfinityLove a răspuns:

Poti cauta aici:http://www.visele.ro/

| DulceataDeCapsuniCuCiocolata a răspuns:

Nu simbolizeaza nimic. Toate lucrurile ca daca visezi aia ti se intampla nu stiu ce sunt lucruri inventate, adica tampenii. Nu trebuie sa crezi in vise. Visele sunt bazate pe o amintire, pe o intamplare, pe un film pe care l-am vazut chiar daca nu il mai ti minte. Sunt sigura ca ai mai vazut in realiatet sau intr-un film un catelus mic, alb si cret cum ar fi un bichon. Si la fel iti vezi destul de des profa de geografie, dar nu o vezi in vacanta.