| GummitsaxXx a întrebat:

Uitati.O sa scriu un roman sa zic asa.
Deci la inceputul scolii un baiat de la o alta scoala si-a facut transferul la scoala noastra. El. Dupa o saptamana, doua ..Eu nu il cunosteam fata in fata doar din auzite.El fiind o persoana foarte popualara. Si. E un fel mai indraznet si m-a luat te cap si m-a pupat.A continuat asta ceva timp. Dupa am vorbit pe facebook ca prieteni avea maxima incredere in mine..Prin glume, alea, alea ..Am zis hai sa fim un cuplu. Ne-am combinat (am fost o luna impreuna). Dar in timpul scolii eu fiind la etaj el la parter(amandoi clasa 8a). Nu prea ne vedeam cine stie ce. +directorul..Ma rog nu ne pupam nu nimic laughing. Dupa ceva timp eu m-am suparat pentru ca nu ma asteptase intr-o zi de la scoala si am ajuns acasa am scos relatia. Dupa ..Am stat putin amandoi intrati fara sa ne zicem nimic si am vorbit..De atunci nu ne-am impacat si totusi au trecut 3 luni. In astea 3 luni.M-am combinat cu un amic de al lui...Sa incerc sa il uit..Baiatul cu care am stat dupa ma iubea enorm..Ma suna super des.Mi-a adus un trandafir de ziua mea cu toate ca nu am stat decat 3 saptamani ca..Primul baiat..Ma intorcea inapoi..Adica se baga cu mine in seama..Ma mai pupa. Nu stiu daca am facut bine ca m-am folosit de unul pentru al uita pe celalalt..Si daca am ales bine.+ ca..am mai intrerupt relatia cu primul iubit deoarece el..isi incepuse viata sexuala si a zis ca nu vrea sa imi faca rau si vede ca sunt o fire copilaroasa si decat sa ma oblige sau altceva sa facem. mai bine s-a indepartat de mine. Credeti ca asta e un gest dragut pentru ca m-a iubit sau a tinut la mine?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca el te va iubi oricand.

| sofisis a răspuns:

Daca el si-a inceput viata sexuala si tu nu..la varsta asta nu prea mai aveti multe in comun. Nu mai aveti cum sa vedeti o relatie in aceeasi maniera deci e mai bine sa iti vezi de viata ta.
Si-asa mai e putin si dai capacitatea si pleci la liceu unde te asteapta o noua viata.

| Danysan a răspuns:

Pai eu spun ca ai facut o mare greseala ca ai stat cu Baiatu asta care Tine la tine enorm si se purta Dragut ca sa il uiti pe ala care in afara de a fi Popular numai belele ti-a facut.Asta ca s-a Indepartat de mine ca incepuse Viata sexuala e oki dar el nu a tinut la tine deloc.A Preferat sa se Indeparteze pentru ca stia ca tu nu o sa vrei sa o faci cu el. Daca Tinea la Tine renunta la tot si Incerca sa mearga Relatie.Inca ceva renunta la caracterul care il ai, la cum te comporti de fapt.Si nu conteaza ce Varsta ai intr-o Relatie comportat-te Frumos. Sunt fete micute care duc Relatii de 5-7 Ani si nu se Plictisesc si sunt fete de 20 de Ani sau 23 care dupa o Luna se dau batute pentru ca lea- trecut Chefu.De fapt cand faci asta esti o lasa si te-a Batut Viata.Insa inainte de a Intra intr-o Relatie Gandeste-te Bine si fa asta pe Bune. Baiatu ala care se comporta Frumos cu tine ar trebui sa ai o dicutie fara ocolisuri cu el daca vrei sa te schimbi si sa dai dovada ca esti o fata Serioasa.

| zaratu a răspuns:

In primul rand ti-a spus adevarul si asa conteaza foarte mult, dupa pararea mea a facut bine ce a facut

| Hazeleyed a răspuns:

Cred ca a facut asta pentru ca tine la tine.Ii apreciez gestul.E ok daca tineti legatura, dar ai grija sa nu faci vreo greseala, care ar putea sa te faca sa suferi.:]