| ionutcosminionut a întrebat:

Am o problemă foarte mare..pentru mine! Mi-am început viață sexuală și prietenul meu ma dezvirginat neprotejat, dupa a pus prezervativul și e ejaculat in el, și după l-a dat jos, si-a luat chilotii pe el. Am mai stat 15 minn, si dupa iar am făcut neprotejat, si dupa iar si-a pus prezervativ. Sunt șanse să fi rămas însărcinata? Nu a ejaculat deloc in mine, da după ce si-a luat chilotii pe el s-au uscat toți spermatozoizi de pe penis? Va rog să ma ajutați, sunt foarte disperata, am doar 15 ani, nu știu ce să mai fac!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pari baiat, dupa nume.Nu vad cum ai ramane insarcinat(ă).

| ionutcosminionut explică (pentru darrio2007):

E nume de baiat da is fata...nu vreau sa dau numele meu

| darrio2007 a răspuns (pentru ionutcosminionut):

Puteai pune orice nume fictiv.De fata.Ai dat prilej la comentarii belicoase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa username as putea zice ca homosexualitatea nu prea duce la sarcina.

Insa un act sexual neprotejat este mereu un risc de sarcina, un act sexual neprotejat precedat de o ejaculare atat de recenta are mari sanse sa genereze o sarcina. Degeaba s-au uscat spermatozoizii pe chiloti si penis pentru ca cel mai probabil in uretra inca mai existau.

| Emilian65 a răspuns:

In timpul celui de al doilea act sexual neprotejat este posibil sa fi ramas gravida. De ce? Pentru ca dupa primul act sexual pe canalul penisului a ramas sprema, care a fost eliberata in vaginul tau la inceputul celui de-al doilea act sexual neprotejat.

| gabi_4505 a răspuns:

Daca intr-adevar esti fata,si as tinde asta ca ti-e rusine sa nu cumva sa afle careva cine esti o sa iti raspund eu. Teoretic,nu! Sansele sa fi ramas... sunt extrem de mici. Si chiar daca nu isi da drumul in tine, cand o faceti neprotejat, un baiat secreta un lichid ca si fetele ca un lubrefiant. Faza nasoala e ca acel lichid la baieti contin spermatozoizi. Dar chiar si asa, sansele sunt extrem de mici aproape nule, atata timp cat nu si-a dat drumul in tine

| Alexandra_Maria_1994 a răspuns:

La 15 ani? Cum e

| eliza460 a răspuns:

WTF esti gay?