| anonim_4396 a întrebat:

Cine are experienta in virgine: e bine sau nu sa ai o prima relatie cu o fata virgina (va rog nu va amuzatzi pe faptul ca in ziua de azi nu prea exista fete virgine) )))

2 răspunsuri:
| aleceandra a răspuns:

Din cate mi a sp pr meu e cam naspa.k l a durut si pe el putinbig grin
bine dar ai si satisfactia k esti primul si stii ca nu s a mai atins nimeni de ea

| danielutzica a răspuns:

Te doare un pic, cat si pe ea, dar totusi, parerea mea e ca mai mult conteaza sa stii ca esti primul din viata ei.