| alexmariiia a întrebat:

Heiii!love struck..am nevoie de niste sfaturi sau pareribig grin.sa o iau cu inceputul...un baiat pe care il plac foarte muilt mi.a cerut numarul de telefon si am tot vorbit cu el, ne.am apropiat unul de celalalt si intr.o zi mi.a cerut prietenia ..insa l.am refuzat, a repetat intrebartea de 3 ori dar de fiecare data am spus nu desi il adorsad..nu mi.a mai vorbit mult timp..insa ma privea mereu insistent. Dupa ceva vreme mi.am luat inima in dinti sh i.am cerut prietenia.a spus da..si totul era ok.dar dupa 1 sapt..nici macar buna nu.mi mai spunea....credeti ca ar trebui sa discut cu el? sau sa.l uit?

Răspuns Câştigător
| ღSოiℓεFօгMεεღ a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu el, poate isi va da seama si daca tu simti ceva pentru el mai tarziu ai sa regreti ca nu i.ai mai dat o sansa ( desi el iti daduse 3 laughing ). Cred ca daca este atras de tine cu adevarat si tine la tine te va intelege daca ii explici, si probabil ve.ti avea o relatie de lunga durata. Succes! :*

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Da, trebuie sa-l uiti. Stii cum se zice? Nemultumitului i se ia darul! Ai avut 3 ocazii sa fii cu el si ai facut prostia sa nu accepti (probabil pentru ca iti era teama). Acum s-a intors roata si ai vrut tu, insa el nu mai vrea. Este firesc... Uita-l si cauta pe altcineva :*

| hellaw a răspuns:

Iai cerut prietenia? adica cum?laughing)) e vb de amici sau de faptul ca ati fi impreuna?

| IszyKitty a răspuns:

Eu zic sa nu renunti daca il iubesti cu adevarat... Mai incearca ca nu ai nimic de pierdutwinking

| alinussa a răspuns:

Mai bine uita-l...ori se joaca ori nu stie ce vrea... si daca te voia cu adevarat era totu bine in continuare

| alexmariiia explică:

Intr.adevar l.am refuzat pentru ca am crezut ca face totul la caterinca..deoarece cu un an in urma eu ii cerusem prietenia si a spus nu.iar apoi a facut misto de minecrying