| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii, am nevoie de ajutorul vostru. am 17 ani si am prieten de 23 de ani puppy dog eyes nu este prea mare diferenta dar sa incep sa va povesstesc, suntem de aproape 2 luni impreuna si neaam vazut de 3 ori puppy dog eyes decii bine aici este o poveste lunga ca nu ne putem vedea, asa si tot timpu vb prin mesaje pe mes ne vedeam la web vb la telefon, si de acum cateva zile nu mai ma suna ma tot minte ca ma suna cand as acasa ca e lucreaza si nu stiu ce si numai ma suna il inteleg are si el cateva probleme.dar de la un timp numai este ca inainte vreau si eu sa imi spuneti un mesaj mai asa sa ii trimti sa vada ca eu chiar il iubesc si vreau sa fie ceva serios intre noi si sa ii spun sa se comporte altfel sper ca intelegeti ce vreau sa va spun, va rog ajutati-ma mult dau fundă si vot vă raman datoare pentru ce ma ajutati o zi placuta va doresc si vă pup! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| patri a răspuns:

Heiii smug Si eu am 17 ani si prietenul meu 23, dar chestia e ca ar trebui sa ii spui sa fie sincer. Ca e de rau, ca e de bine, prima data sa fie el sincer si dupa poti si tu sa-ti dai drumul la gura si sa-i marturisesti sentimentele tale... Important e sa nu astepti prea mult, caci dupa aceea vei suferi mai mult, si pana la urma daca nu e sa fie nu e singurul baiat de pe pamant. Trebuie sa fii optimista! :* pupici!

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru patri):

Mă bucur pentru tine sa va tina scumpaa:* Da. dar eu vreau sa ii spun acum pintr`un mesaj nu stiu cum sa iti explic adica vreau sa ii trimit un mesaj asa mai dragut in care sa imi raspunda sa ii zic ca eu am nevoie mai mult de el si vreau sa ne vedem ceva de g enul si mai multe in ce am povestit mai sus ma poti ajuta:*

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru patri):

Si vreau sa ii spun ca daca ma crede prea mica pentru ell sa imi zica daca ii place de alta sau ceva de genul incat sa imi rasp la mesaj te rog as :*pupic

| patri a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

Ii poti spune pur si simplu ca ai investit sentimente sincere in el si ca vrei sa ai o discutie sincera cu el intre 4 ochi, ca tu esti dispusa sa il intelegi, sa ii lasi timp sa isi rezolve problemele, ca ai rabdare cu el, doar ca sa nu il pierzi. De obicei baietii mai mari sunt atrasi de inocenta fetelor asa... mai mici ca ei, trebuie sa o scoti tu la capat. Multumesc mult si sper sa ai parte de iubire >big grin laughing :*:*

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru patri):

Paii ii zic asa : Heii, când ai de gand să ne vedem si noi sa vb intre 4 ochii ca vad ca la telefon nu mai vrei sa vb si te inteleg ca ai probleme dar vreau si eu mai multa atentie de la tine e bine :*?big grin

| patri a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

Eu zic sa il iei totusi incet. Daca incepi cu "sa ne vedem sa vorbim" paraca il iei la omor. Eu nu pot sa stiu ce e cu adevarat in inima ta, dar daca as fi in locul tau sms'ul meu ar suna asa: " Buna, (iubi), imi e tare dor de tine si as vrea sa vorbesc cu tine, dar as prefera fata in fata, doar noi 2, imi e dor de tine si tin la tine, si imi doresc mult sa stiu daca si tu la mine. Nu vreau sa te pierd, sunt ingrijorata in legatura cu tine, te-ai racit si vreau sa inteleg de ce." Asta ar fi varianta mea. tu esti singura care poti sa decizi. Poate din astea 2 le combini si faci un mesaj frumos! :*

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru patri):

I-am zis dar faza e ca, când o sa ne vedem habar nu am ce sa ii zic sunt rusinoasa si, puppy dog eyes mnaalaughing iti multumesc m-ai ajutat foarte mult iti raman datoare :*:*:* big hug te-am pupat:*:*:*:*:*:*:*

| patri a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

A fost placerea mea si stai linistita big hug :*:*:*:**:*:*

12 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce relatie mai e si asta de va vedeti de 3 ori in 2 luni? omul normal ca si-a gasit alta ocupatie, alta prietena posibil.

| Azµre a răspuns:

Discută cu el față în față spune-i ceea ce te deranjează!
Așa este într-o relație! Trebuie să ai și respect față de persoana iubită.
Așa că cerei să numai mintă.

| Isabella95 a răspuns:

Si eu am 17 ani si prietenul 24. Sunt in aceeasi situatie ca tine, nici noi nu ne putem vedea prea mult si el este tot mai indiferent cu mine.

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru Isabella95):

sad

| lllorenusssuumeu a răspuns (pentru Isabella95):

Este foarte nasol eu ma simt ca si cum nu sunt cu el puppy dog eyes de cateva zile, ma simt ca si cum ar fi cu alta, nu mai stiu ce sa fac imi pare rau ca nu ma pot desp de el crying si ca el nu imi da atentie