| MyLoLiPoP a întrebat:

Helau! Cum poti incepe o conversatie cu o fata necunoscuta. big grin Funda :*

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Pai ii spui Buna apoi o pui sa iti povestesca despre ea.

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sar'na! ce faci tu?

| CynicalCunt a răspuns:

O urmaresti, afli unde sta si o urmaresti cand iese noaptea. daca te vede urmarind-o, nu-ti face griji, ea doar te vrea. incearca sa o alergi. daca striga "ajutor" inseamna ca ea chiar vrea sa o urmaresti. have fun bro

| MyLoLiPoP explică (pentru CynicalCunt):

Troll

| CynicalCunt a răspuns (pentru MyLoLiPoP):

Man I'm not trolling. pentru mine a mers. cum crezi ca ai aparut?

| MyLoLiPoP explică (pentru CynicalCunt):

Eu stiu ca m-a adus barza sad.

| sebby27 a răspuns:

Ii zici:
"Ceau! Stii...cand ma gandesc la tine, ma ating...acolo jos"

Răspuns utilizator avertizat
| ciotori a răspuns:

Cu inceputul,o saluti, o intrebi daca va cunoasteti si de acolo incepi sa te prezinti i spui varsta ta, o intrebi cum o cheama, ce varsta are, faci complimente gen "ce frumos nume ai"

Răspuns utilizator avertizat
| fana1fp a răspuns:

Buna! Un bun inceput ar fi:Buna, ne cunoastem.Ea va raspunde nu cred.Tu iti ceri scuze si ii spui ca parca ai mai vazut-o undeva, apoi va prezentati si apoi te descurci tu.Succes si sper ca te-am ajutat.