| Woon a întrebat:

Cum poti incepe o conversatie pe facebook cu o fata pe care o placi dar esti timid?

Răspuns Câştigător
| Trollerul a răspuns:

Intai baga'te cu ea in seama in viata reala, lasa facebook-ul, si daca nu sti cum sa te bagi in seama cu ea ca esti timid, fa ca mine, cand stai afara si este si ea prin preajma, incearca prin glume si tot felul de chestii sa ii atragi atentia, asa incepe o frumoasa prietenie si poate cu timpul daca si ea te placa, prietenia se poate transforma intr'o relatie.

| Woon explică (pentru Trollerul):

Ms e bun sfatul tau dar problema e ca nu stiu glume bune.

| Trollerul a răspuns (pentru Woon):

Pai de exemplu incearca sa faci misto de cineva, incearca sa fii relaxat si o sa iti vina pe loc.

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca nu era aceasta retea de socializare ce te faceai, asteptai pana la pensie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Incepe cu buna, lasa lucrurile sa vina de la tine lasa TPU, pentru ca daca o ti asa urmatoare intrebare o sa fie,, Imi place de o fata i-am spus buna si ea mi-a spus buna, ce ar trebui sa o intreb apoi?''.

| Kariin a răspuns:

Un "Buna!" ar fi de-ajuns!

| AlisPretty a răspuns:

Buna, Ce mai faci? Continui cu sa o intrebi lucruri despre ea.

| Lory98Loredana a răspuns:

Buna ce faci? ce ai m-ai facut zilele astea?

| Geooorgianaaa a răspuns:

Pai in primul rand cu buna. Incearca sa fii tu, adica nu incerca sa te dai drept ceea ce nu esti sau sa faci pe "smecherul", si apoi lucruri esentiale, un compliment ceva happy. Asta e ceea ce cred eu ca fatabig grin