| opierdevara a întrebat:

Hellloww:*AM NEVOIE URGENTA DE AJUUUTOORR crying vreau raspunsuri atat de la fte cat si de la baietibig grin sa va spun povestea mea.chiar daca este cam lunga. am mai pus`o odata azidar am uitat cateva amnunte s am nevoie de mai multe raspunsuri ca a stiu cum sa ma "directionez" pe la sfarsitul lunii iunie am cunoscut un baiat cu vreo 2 ani mai mare decat mine.am inceput sa-l plac dar el inca nu ma cunostea.am facut rost de id`ul lui si am vb pentru prima data cu el. i-am dat cateva poze si mi-a zis ca sunt draguta.Asa am tot vb pana cand a venit ziua mea [24 iunie]. atunci primeam rezultatele la examene si el inca avea scoala [facea practica la liceu]. am vb ca poate ne intalnim.stiam ca scapa la 2 si am stat cu cateva prietene pana a scapat.cand l`am vazut ca iese dn liceu m`am dus, chipurile, sa vad rezultatele si eram f aproape de el, dar nu m`a bagat in seama.pe mess s`a scuzat zicand ca avea treaba. am stabilit sa iesim la un suc dar a fost anulata intalnirea pentru ca in seara aceea aveam antrenament [luni]. am vb ca poate ne intalnim marti ca el de obicei seara se ducea la sala.[nici marti nimic] la fel miercuri mi-a s ca nu putem sa n vedem pentru ca vrea sa mai stea cu prietenii deoarece joi pleca in spania. joi nu am vb deloc.doar eu i-am trm un mesaj zicandu`i sa aiba grija de el.stiam ca sta o luna dar ma consola gandul ca putem tine legatura pe mess.intre timp facusem schimb de numere de telefon. de ziua mea mi-a spus ca ma pupa.eu i-am zis la fel dar dupa el mi-a zis a nu se refera la un simplu pupic ci la un sarut am vb de 2-3 ori cat a fost plecat. odata chiar ma deranja candva pe mess sh el mi-a cerut idul ca sa vb cu ala sa ma lase in pace. acum, in ultima saptamana dn luna iulie am simtit o oarecare raceala din parte lui.chiar am vazut pe fb niste commuri ciudate pe care le lasa unei fete.ca tot veni vba de facebook, i-am lasat intr-o zi un mesaj care suna asa : "cf? deci sa incep cu inceputul.cand vii? ca vreau sa vb ceva cu tine...pe bune daca mai inteleg ceva.cat timp ai fost plecat am vb de 2-3 ori. dar inainte sa pleci vb zilnic.pe facebook ti-am lasat commuri likeuri de toate. tu mie inappoi nimic.cu toata lumea vbeai.eu parca nici nu existam.thinking mrg. spune`mi dacaa am asteptat degeaba luna asta ca eu nu mai inteleg nimic." ca raspuns el mi-a zis: ". Si e mai bine sa ramnem pr daca vrei si imi pare rau ca team facut sa astepti atat." dupa am vb pe mess si mi-a zis a mi-a luat ceva din spania.cum a venit vba sa`mi ia ceva? vbeam cu my bff pe mess si mi-a zis sa-i zic in gluma ca a nu uite sa-i ia si ei ceva. dupa el m`a intrebat. dar tu nu vr nimic? si eu i-am zis ca daca vrea el poate sa`mi ia ceva.asa deci mi-a zis ca mie mi-a luat ceva mikuts dar dragut si ca my bff`ului meu inca nu i`a luat nimic. azi vbeam cu el pe mess [desigur ca eu l`am bagat in seama] si dintr`o data a iesit fara sa`mi zic nici macar eu ies [nu ca ar fi prma oara] deci. ce sa fac? m`am saturat sa astept sa vina.nici el nu stie mi-a zis ca inca nu s`au hotarat parintii lui cand sa vina in tara si mi-a mai zis ca eu o sa fiu prima care o sa ma anunte cand vine vreau cat mai multe >raspunsuribig grin< dau fuunda sh cat mai multe voturi:*

8 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

In prima parte ma regaseschappy. Tot in iunie ne-am cunoscut... tot clasa a10a si el tot a8a si eu... la fel s-a racit de mine in luna iulie la sfarsit.
Dar totusi eu sper ca in Septembrie cand intru in liceu cu el sa-si revina, sa fie acelasi sa vorbim ca la inceput... Deci asteapta si tu.

| marria_7862 a răspuns:

Pare nehotarat tipul, se cam joaca. Nu pot sa zic ca te place, dar nici ca ii esti indiferenta nu am cum sa afirm. Tu nici macar nu stii ce face el in Spania.Parerea mea e sa astepti sa se intoarca din Spania si atunci o sa vezi comportamentul lui fata de tine, daca intr-adevar vrea sa ramaneti doar prieteni si daca te merita sau nu, din ce vorbiti pe mess nu prea iti dai seama mare lucru. Sper ca te-am ajutat happy! Pa pa

| Catheryne a răspuns:

Cel mai bine ara fi sa asculti sfaturile noastre si sa-l ignori pentru o vreme, nu-i mai da atata atentie ca si-a luat-o in cap si se joaca cu tine deoarece vede ca-ti pasa de el. Poate daca nu-l mai bagi in seama o sa vina el la tine, daca nu inseamna ca nu i-a pasat niciodata de tine. Bafta!

| diclorofosfat a răspuns:

Mie imi pare ca el nu vrea sa te raneasca, dar nici sa fie cu tine nu vrea. Tot ce incearca el e sa fie dragut

| bebin a răspuns:

Raspunsul meu e clar si raspicat. Cauta altu.asta are treaba, iar tu nu faci parte din treaba lui

| thelovestory a răspuns:

Eu as spune sa vorbesti serios cu el si sa vezi ce are de gand cu tine. As spune sa vorbesti deschis cu el si sa il intrebi daca el te place sau e doar o prietenie! sper sa se rezolve totul!

| booboorooza a răspuns:

Lasa-l... Uita-l big grin... E mult mai bine asawinking

Probabil e genul de baiat care se cupleaza cu orice fata, iar cand se despart o trece pe o anumita lista... Din descrierea ta asa pare big grin

Niciun baiat nu merita atat de multa atentie atunci cand el te trateaza ca pe "una".

Sper sa nu te superi citind asta, dar trebuia sa afli si parerea mea happy

pa`pa :*

| Amy_5573 a răspuns:

Pai.nu ii mai zi nimic.lasa`l in pace sa astepte si cu timpul o sa`si dea seama ca a gresit.si o sa vina el la tine.oh go on