| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am cunoscut un baiat in sala de lectura si am stat 2 seri la rand cu el si am stat la povesti. Ne intelegem bine, dar nu a dat de inteles ca ar vrea sa aiba vreo treaba cu mine, adica sa imi ceara numarul de tel sau ceva. Ce parere aveti? Mie imi place de el, dar nu stiu cum as putea sa il abordez. Ceva sfaturi, va rog? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate a facut-o de plictiseala sau chiar a fost captivat de discutia cu tine, sau poate avea nevoie de cineva cu care sa discute si atat.
Nu totdeauna ne dorim realtii intime, cu oamenii cu care discutam!

| VoidEternal a răspuns:

Poate nu i-ai zâmbit suficient sau nu l-ai privit în ochi cu curaj. Lucrurile astea se pot transmite și prin limbaj corporal. O atingere trecătoare de mână, o poziție ușor înclinată către el, sunt căi daca asta îți dorești.

| Crackman a răspuns:

Simplu... Spui ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îi place de tine.

| Alissia97 a răspuns:

Buna!
Il poti intreba daca are Instagram sau Facebook si este dispus sa mai continue conversatia cu tine acolo.

| andreipaskk1 a răspuns:

E rușinos, ar trebui sa iei tu rolul de baiat aici si sa faci primii pași