| DauBineLaCounterStrike a întrebat:

Hey TPU!
Ce pot sa fac sa recuceresc o fata...am fost cu ea si sa desp de mine pentru alt baiat si acum baiatul respectiv nu o mai place si s-au despartit Ce pot face sa ma impac cu ea... funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alexutzaalitza a răspuns:

Daca esti o fire romantica ar trebui sa ii cumperi un trandafir si o atentie sa ii vorbesti frumos cu blandete si sa nu fi foarte timid. Bafta faza cu floare te asigur ca va merge.

| Blackhoneybun a răspuns (pentru alexutzaalitza):

Mai faza cu floarea merge inainte sa fi cu o fata si in timpul relatiei. Dupa ce tipa respectiva s a despartit de respectivul, dupa aia a mai avut o relatie si acum e iar singura... Nu cred ca un trandafir ar inflorii gradina Domnului. Sa presupunem ca ai un fost care te-a inselat si v-ati despartit. Peste 8 luni de zile dupa ce tu te desparti de altul vine el cu un trandafir la tine. Chiar crezi tu ca ar tine faza straight face? Be serious... laughing probabil ca nici nu ai vrea sa il vezi, dar'mite sa mai accepti si flori de la el.

| alexutzaalitza a răspuns (pentru Blackhoneybun):

Ei daca esti romantic o vei cuceri te asigur eu.

7 răspunsuri:
| TheBaby a răspuns:

Asta e simplu, dacă şi ea te mai place, bineînţeles dar dacă nu, nu îi poţi impune asta. Încearca s-o mai suni din cand in cand, mai ieşi-ti pe afară împreuna, la un suc.
Dacă nu merge nici-cum, încearca să devii unul dintre cei mai buni prieteni ai ei, dar nu cred ca va fi cazul.
Prima dată spune-i ca îti pare rău pentru ce s-a întamplat.

| Flydream a răspuns:

Frate,nu se merita sa cersesti dragostea unei fete.Sunt atatea femei minunate in lumea aceasta.DE CE TOCMAI EA/? Esti barbat, nu te injosi.

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Sincer sa iti zic si eu sunt sau am fost in aceeasi situatie ca tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:X:Xlove struck spune-i cao iubesti si ca vrei sa fi iar cu ea:X daca te mai iubeste o sa va impacati:X dar daca nu...tongue mai sunt multe fete in lumea asta:X succes:X

| RetardedRacoons a răspuns:

Exista o vorba romaneasca, nu lingi acolo unde ai scuipat.